FURNITURE / Chairs and Stools / Armchairs 11142298
nr 1114 2298
ARMCHAIRS
6 pieces, Kai Larsen, NK Möbelsnickeri, slitage, skador.
6 st, Kai Larsen, NK Möbelsnickeri
Condition: slitage, skador
1500
SEK 100
Monday June 12 2017
at 18:31:31
11/6 12:28:42